تعمیر ماینر


تعمیر ماینر

دستگاه های ماینر به طور مداوم روشن هستند و قطعات آن، با گذشت زمان مستهلک شده و احتیاج به تعمیر یا تعویض دارند. معیوب شدن قطعات و خرابی دستگاه های ماینر یکی از چالش ها و معضلات کابران فعال در این حوزه است. هزینه ی تعویض برخی قطعات مانند هش برد و پاور دستگاه ماینر بسیار بالا بوده و تعویض آنها بصرفه نیست و تعمیر آنها راهکار منطقی و بصرفه ای است. اما از آنجا که صنعت ماینینگ مدت کوتاهی است که در کشورمان به صورتت تخصصی در حال انجام است، تعمیر کاران حرفه ای و متخصص در این حوزه وجود ندارد. در ادامه به معرفی مشکلات دستگاه های ماینر و ارائه راه کار برای حل آن می پردازیم.دستگاه های ماینر به طور مداوم روشن هستند و قطعات آن، با گذشت زمان مستهلک شده و احتیاج به تعمیر یا تعویض دارند. معیوب شدن قطعات و خرابی دستگاه های ماینر یکی از چالش ها و معضلات کابران فعال در این حوزه است. هزینه ی تعویض برخی قطعات مانند هش برد و پاور دستگاه ماینر بسیار بالا بوده و تعویض آنها بصرفه نیست و تعمیر آنها راهکار منطقی و بصرفه ای است. اما از آنجا که صنعت ماینینگ مدت کوتاهی است که در کشورمان به صورتت تخصصی در حال انجام است، تعمیر کاران حرفه ای و متخصص در این حوزه وجود ندارد. در ادامه به معرفی مشکلات دستگاه های ماینر و ارائه راه کار برای حل آن می پردازیم.

به طور کلی تعمیرات دستگاه ماینر به دو بخش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود.

تعمیرات سخت افزاری ماینر

دستگاه ماینر شامل قطعات و بخش های متعددی است که بروز آسیب در هریک از این قطعات می تواند بتعث ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه داشته باشد که این عمر در نهایت موجب کاهش سود ماینینگ شما می گردد.

تعمیرات نرم افزاری ماینر

تعمیرات نرم افزاری ماینر دیگر فاز اجرایی فرایند تعمیر ماینر است. فلش کردن دستگاه، و آپدیت فریمور برخی از اقدامات نرم افزاری و کم هزینه است که باعث بهبود عملکرد ماینینگ می شود.

تعمیر پاور ماینر

در دستگاه های ماینر، پاور وظیفه ی برق رسانی به همه ی قطعات ماینر را دارد. در واقع اگر دستگاه روشن نشود اولین قسمتی که باید بررسی شود پاور آن است.

تعمیر هش برد ماینر

حساس ترین و مهم ترین بخش دستگاه های ماینر، هش برد آن می باشد. در واقع این هش برد ماینر است که پردازش های سنگین را ...

تعمیر کنترل برد ماینر

کنترل برد یا مین برد وظیفه ی ارسال فرمان به دیگر بخش های ماینر را بر عهده دارد.

تعمیر ماینر

از کجا بفهمیم دستگاه ماینر ما دچار مشکل شده؟

دستگاه های ماینر همانند کامپیور و سایر وسایل اکترونیکی به مرور زمان مستهلک شده و در کارکرد آن ها اختلال وارد شده و دچار مشکل می شود. برخی از این مشکلات دارای نشانه های مشترکی هستند و نشان دهنده خرابی قطعه ی خاص و یا ایراد نرم افزاری هستند. در زیر به برخی از مشکلات اشاره کرده ایم:

افزایش دمای دستگاه:
کاهش دور فن، شکستگی فن و خرابی فن
روشن نشدن دستگاه:
خرابی پاور

تیم تخصصی ماینر اکسپرس از مهندسین، متخصصین و تکنسین های ایرانی و چینی تشکیل شده است. مهندسین چینی با نام های ejfj و wfgj می باشند.

جناب آقای efiji مهندس شرکت hjw4jg (در ایران به اسم مورچه زرد شناخته می شود) است و نخصص وی در تعمیر انواع پاور است.

اکثر پاورهای مورچه زرد که در ایران موجود هستند مشکل دار هستند. تیم ماینر اکسپرس با عقد فرارداد با شرکت مورچه زرد و به خدمت گرفتن یکی از مهندسین این شرکت قادر به تعمیر تمامی پاور های این شرکت را با ضمانت یک ماهه دارد.

آقای فلان تخصص ویژه ای در تعمیر پاور دارد و علاوه بر تعمیر پاور های مورچه زرد قادر به تعمیر پاور p5، پاور p3 پاور ... است جناب آقای فلانی دیگر متخصص حاظر در تیم ماینر اکسپرس است. ایشان به مدت 3 سال در شرکت بیت مین حضور داشتند و به نقشه ی دستگاه های .....

مهندسین با سابقه و متخصص ماینر اکسپرس با بهره گیری از دانش و تجهیزات بروز، قادر به تعمیر طیف وسیعی از مشکلات و عیب های دستگاه های ماینر هستند.